Dámský náramek Black Tahiti Pearl matte

Dámský elegantní náramek z černého matného achátu o velikosti 6 mm, v kombinaci s doplňky ze sterlingového stříbra, bude poutat pozornost na ruce každé ženy, ať už k šatům či sportovnímu oblečení.

2 295 Kč
Skladem (>5 ks)

Dámský náramek BLACK TAHITI PEARL matte

 

Dámský elegantní náramek z černého matného achátu o velikosti 6 mm, v kombinaci s doplňky ze sterlingového stříbra (Ag 925), bude poutat pozornost na ruce každé ženy, ať už k šatům či sportovnímu oblečení.

 

„Každý náramek představuje myšlenku, nese vzpomínku, je symbolem.“

 

Proč perly?

Perly svoji sílu i plnou krásu ukazují lidstvu přes několik tisíc let. 

Pravé černé perly jsou vzácné pro svou jedinečnost, každá je unikátní a nikdy nenaleznete dvě stejné. Mají pověst výjimečné hodnoty a vzácnosti.

Jejich nošení si kdysi mohla dovolit jen královská rodina a šlechta. I proto začala být přírodní černá perla označována jako perla králů. S námi si je ale můžete dovolit i vy!

Jedinečnost

Každý náramek, který nabízíme, je jedinečný. Při výrobě používáme přírodní kameny i mořské a říční perly. Každý z těchto darů, které stvořila příroda sama, v sobě ukrývá neopakovatelnou krásu. 

Materiály

Při výběru materiálů si dáváme záležet, proto všechny perličky a korálky odebíráme od prověřených a certifikovaných dodavatelů, mezi které patří například i přední český výrobce perliček a korálků Preciosa. 

Komponenty ze stříbra a zlata volíme ve spolupráci s mistry zlatníky s českými kořeny. 

Spojením těchto kvalitních prvků a české tradice pro vás vyrábíme jedinečné šperky Tom Crown.

 

Podrobnosti:

Černá perla z Tahiti.

Černý matný achát o velikosti 6 mm.

Doplňky ze sterlingového stříbra Ag 925.

Bižuterní korálek stříbrný s logem TC.

Kategorie: Náramky