Pánský náramek Hematit Golf

Pánský elegantní náramek z černého lesklého achátu o velikosti 8 mm, v kombinaci s doplňky ze sterlingového stříbra a golfovým míčkem z bílého broušeného howlitu. Přináší klid a uvolnění a dodává odolnost vůči stresu a nervozitě. Přírodní howlit v sobě nese jedinečné odlesky pískové a šedé, nikdy není sněhově bílý, každý kámen je tak barevnou strukturou unikátní.

1 275 Kč
Skladem (1 ks)

Pánský náramek GOLF

Pánský elegantní náramek z černého lesklého achátu o velikosti 8 mm, v kombinaci s doplňky ze sterlingového stříbra (Ag 925) a golfovým míčkem z bílého broušeného howlitu. Přináší klid a uvolnění a dodává odolnost vůči stresu a nervozitě. Přírodní howlit v sobě nese jedinečné odlesky pískové a šedé, nikdy není sněhově bílý, každý kámen je tak barevnou strukturou unikátní.

 

„Každý náramek představuje myšlenku, nese vzpomínku, je symbolem.“

 

Proč perly? 

Perly svoji sílu i plnou krásu ukazují lidstvu již přes několik tisíc let. 

Pravé černé perly jsou vzácné pro svou jedinečnost, každá je unikátní a nikdy nenaleznete dvě stejné. Mají pověst výjimečné hodnoty a vzácnosti.

Jejich nošení si kdysi mohla dovolit jen královská rodina a šlechta. I proto začala být přírodní černá perla označována jako perla králů. S námi si je ale můžete dovolit i vy!

Jedinečnost

Každý náramek, který nabízíme, je jedinečný. Při výrobě používáme přírodní kameny i mořské a říční perly. Každý z těchto darů, které stvořila příroda sama, v sobě ukrývá neopakovatelnou krásu. 

Materiály

Při výběru materiálů si dáváme záležet, proto všechny perličky a korálky odebíráme od prověřených a certifikovaných dodavatelů, mezi které patří například i přední český výrobce perliček a korálků Preciosa. 

Komponenty ze stříbra a zlata volíme ve spolupráci s mistry zlatníky s českými kořeny. 

Spojením těchto kvalitních prvků a české tradice pro vás vyrábíme jedinečné šperky Tom Crown.

 

Podrobnosti:

Golfový míček – bílý broušený howlit.

Černý lesklý achát o velikosti 8 mm. 

Broušený hematit.

Bižuterní korálek stříbrný s logem TC.

Kategorie: Náramky