Dámský náramek GOLF - Red Santal

Dámský náramek z červeného santalového dřeva z naší "Golf" edice, jehož dominantou je golfový míček z broušeného bílého howlitu. Přináší klid, uvolnění a dodává odolnost vůči stresu a nervozitě. Přírodní howlit v sobě nese jedinečné odlesky pískové a šedé, nikdy není sněhově bílý, každý kámen je tak barevnou strukturou unikátní.

875 Kč
Skladem (>5 ks)

Dámský náramek GOLF – Red Santal

 

Dámský náramek z červeného santalového dřeva z naší "Golf" edice, jehož dominantou je golfový míček z broušeného bílého howlitu. Přináší klid a uvolnění a dodává odolnost vůči stresu a nervozitě. Přírodní howlit v sobě nese jedinečné odlesky pískové a šedé, nikdy není sněhově bílý, každý kámen je tak barevnou strukturou unikátní.

 

 

„Každý náramek představuje myšlenku, nese vzpomínku, je symbolem.“

 

 

Proč Red Santal?

Santal červený pochází ze stromu s jedinečně zvláštním názvem – Křídlok santalový. 

Toto dřevo je dle legend spřízněno s Venuší a po tisíciletí se věří, že má silné afrodiziakální účinky. Obecně Santal stabilizuje mysl při emočním vypětí, uzemňuje a zvyšuje psychickou odolnost, harmonizuje a pomáhá s koncentrací. 

S námi si jej můžete dovolit i vy!

Jedinečnost

Každý náramek, který nabízíme, je jedinečný. Při výrobě používáme přírodní kameny i mořské a říční perly. Každý z těchto darů, které stvořila příroda sama, v sobě ukrývá neopakovatelnou krásu. 

Materiály

Při výběru materiálů si dáváme záležet, proto všechny perličky a korálky odebíráme od prověřených a certifikovaných dodavatelů, mezi které patří například i přední český výrobce perliček a korálků Preciosa. 

Komponenty ze stříbra a zlata volíme ve spolupráci s mistry zlatníky s českými kořeny. 

Spojením těchto kvalitních prvků a české tradice pro vás vyrábíme jedinečné šperky Tom Crown.

 

Podrobnosti:

Golfový míček – bílý broušený howlit.

Korálky z červeného santalového dřeva o velikosti 6 mm. 

Doplňky ze sterlingového stříbra Ag 925.

Bižuterní korálek stříbrný s logem TC.

Kategorie: Náramky