Pánský náramek Black Tahiti Pearl matte

2 hodnocení

Pánský elegantní náramek z černého matného achátu, v kombinaci s doplňky ze sterlingového stříbra, bude poutat pozornost na ruce každého muže, ať už k obleku či sportovnímu oblečení.

2 495 Kč
Skladem (>5 ks)

Pánský náramek BLACK TAHITI PEARL

Pánský elegantní náramek z černého matného achátu o velikosti 8 mm, v kombinaci s doplňky ze sterlingového stříbra (Ag 925), bude poutat pozornost na ruce každého muže, ať už k obleku či sportovnímu oblečení.

 

„Každý náramek představuje myšlenku, nese vzpomínku, je symbolem.“

 

Proč perly? 

 Perly svoji sílu i plnou krásu ukazují lidstvu již přes několik tisíc let. 

Pravé černé perly jsou vzácné pro svou jedinečnost, každá je unikátní a nikdy nenaleznete dvě stejné. Mají pověst výjimečné hodnoty a vzácnosti.

Jejich nošení si kdysi mohla dovolit jen královská rodina a šlechta. I proto začala být přírodní černá perla označována jako perla králů. S námi si je ale můžete dovolit i vy!

Jedinečnost

Každý náramek, který nabízíme, je jedinečný. Při výrobě používáme přírodní kameny i mořské a říční perly. Každý z těchto darů, které stvořila příroda sama, v sobě ukrývají neopakovatelnou krásu. 

Materiály

Při výběru materiálů si dáváme záležet, proto všechny perličky a korálky odebíráme od prověřených a certifikovaných dodavatelů, mezi které patří například i přední český výrobce perliček a korálků Preciosa. 

Komponenty ze stříbra a zlata volíme ve spolupráci s mistry zlatníky s českými kořeny. 

Spojením těchto kvalitních prvků a české tradice pro vás vyrábíme jedinečné šperky Tom Crown.

 

Podrobnosti:

Černá perla z Tahiti.

Černý matný achát o velikosti 8 mm.

Doplňky ze sterlingového stříbra Ag 925.

Bižuterní korálek stříbrný s logem TC.

Kód Kód: 577
Kategorie: Náramky