Párové náramky BLACK TAHITI PEARL MATTE

Elegantní náramky pro páry z černého matného achátu, v kombinaci s doplňky ze sterlingového stříbra, budou poutat pozornost na ruce každého muže i ženy, ať už k obleku, šatům či sportovnímu oblečení.

4 595 Kč
Skladem (>5 ks)

Náramky pro páry BLACK TAHITI PEARL matte

Elegantní náramky pro páry z černého matného achátu o velikosti 8/6 mm, v kombinaci s doplňky ze sterlingového stříbra (Ag 925), budou poutat pozornost na ruce každého muže i ženy, ať už k obleku, šatům či sportovnímu oblečení.

 

„Každý náramek představuje myšlenku, nese vzpomínku, je symbolem.“

 

Proč perly? 

Perly svoji sílu i plnou krásu ukazují lidstvu již přes několik tisíc let. 

Pravé černé perly jsou vzácné pro svou jedinečnost, každá je unikátní a nikdy nenaleznete dvě stejné. Mají pověst výjimečné hodnoty a vzácnosti.

Jejich nošení si kdysi mohla dovolit jen královská rodina a šlechta. I proto začala být přírodní černá perla označována jako perla králů. S námi si je ale můžete dovolit i vy!

Jedinečnost

Každý náramek, který nabízíme, je jedinečný. Při výrobě používáme přírodní kameny i mořské a říční perly. Každý z těchto darů, které stvořila příroda sama, v sobě ukrývají neopakovatelnou krásu. 

Materiály

Při výběru materiálů si dáváme záležet, proto všechny perličky a korálky odebíráme od prověřených a certifikovaných dodavatelů, mezi které patří například i přední český výrobce perliček a korálků Preciosa. 

Komponenty ze stříbra a zlata volíme ve spolupráci s mistry zlatníky s českými kořeny. 

Spojením těchto kvalitních prvků a české tradice pro vás vyrábíme jedinečné šperky Tom Crown.

 

Podrobnosti:

Černá perla z Tahiti.

Černý matný achát velikosti 6 mm (dámský) a 8 mm (pánský).

Doplňky ze sterlingového stříbra Ag 925.

Bižuterní korálek stříbrný s logem TC.

Kategorie: Náramky