Dámský náramek Preciosa perly - Stardust

Dámský elegantní náramek z modrošedých skleněných rokajlových perel z tradiční české dílny Preciosa, v kombinaci s doplňky ze sterlingového stříbra, bude poutat pozornost na ruce každé ženy, ať už k šatům či sportovnímu oblečení. Díky Shamballa uzlu jsou náramky velikostně univerzální a jednoduché na zapínání.

499 Kč
Skladem (>5 ks)

Dámský náramek Preciosa perly – Stardust

Dámský elegantní náramek z modrošedých skleněných rokajlových perel z tradiční české dílny Preciosa, v kombinaci s doplňky ze sterlingového stříbra (Ag 925), bude poutat pozornost na ruce každé ženy, ať už k šatům či sportovnímu oblečení. Díky Shamballa uzlu jsou náramky velikostně univerzální a jednoduché na zapínání.

 

„Každý náramek představuje myšlenku, nese vzpomínku, je symbolem.“

 

Proč perly?

Perly svoji sílu i plnou krásu ukazují lidstvu již přes několik tisíc let. 

Tyto třpytivé „křehké krásky“ jsou jedinečné a touží po nich lidé po celém světě. Skleněné rokajlové perly se vyrábějí na Jablonecku, a ročně se jich do světa vyvezou stovky tun. 

 

Jedinečnost

Každý náramek, který nabízíme, je jedinečný. Při výrobě používáme přírodní kameny i mořské a říční perly. Každý z těchto darů, které stvořila příroda sama, v sobě ukrývají neopakovatelnou krásu. 

Materiály

Při výběru materiálů si dáváme záležet, proto všechny perličky a korálky odebíráme od prověřených a certifikovaných dodavatelů, mezi které patří například i přední český výrobce perliček a korálků Preciosa. 

Komponenty ze stříbra a zlata volíme ve spolupráci s mistry zlatníky s českými kořeny. 

Spojením těchto kvalitních prvků a české tradice pro vás vyrábíme jedinečné šperky Tom Crown

 

Podrobnosti:

Modrošedé skleněné rokajlové perly z tradiční české dílny Preciosa.

Stříbrná nylonovo-saténová šňůrka, ukončená Shamballa posuvným uzlem.

Stardust ze sterlingového stříbra (Ag 925).

Kategorie: Náramky