Dámský náramek Preciosa perly - Viola

Dámský elegantní náramek z fialkových skleněných rokajlových perel z tradiční české dílny Preciosa. V kombinaci s korálky ze sterlingového stříbra, které jsou pozlaceny žlutým zlatem, bude poutat pozornost na ruce každé ženy, ať už k šatům či sportovnímu oblečení. Díky Shamballa uzlu jsou náramky velikostně univerzální a jednoduché na zapínání.

399 Kč
Skladem (>5 ks)

Dámský náramek Preciosa perly – Viola

Dámský elegantní náramek z fialkových skleněných rokajlových perel z tradiční české dílny Preciosa. V kombinaci s korálky ze sterlingového stříbra (Ag 925), které jsou pozlaceny žlutým zlatem (Au 24 karátů), bude poutat pozornost na ruce každé ženy, ať už k šatům či sportovnímu oblečení. Díky Shamballa uzlu jsou náramky velikostně univerzální a jednoduché na zapínání.

 

„Každý náramek představuje myšlenku, nese vzpomínku, je symbolem.“

 

Proč perly?

Perly svoji sílu i plnou krásu ukazují lidstvu již přes několik tisíc let. 

Tyto třpytivé „křehké krásky“ jsou jedinečné a touží po nich lidé po celém světě. Skleněné rokajlové perly se vyrábějí na Jablonecku a ročně se jich do světa vyvezou stovky tun. 

 

Jedinečnost

Každý náramek, který nabízíme, je jedinečný. Při výrobě používáme přírodní kameny i mořské a říční perly. Každý z těchto darů, které stvořila příroda sama, v sobě ukrývá neopakovatelnou krásu. 

Materály

Při výběru materiálů si dáváme záležet, proto všechny perličky a korálky odebíráme od prověřených a certifikovaných dodavatelů, mezi které patří například i přední český výrobce perliček a korálků Preciosa. 

Komponenty ze stříbra a zlata volíme ve spolupráci s mistry zlatníky s českými kořeny. 

Spojením těchto kvalitních prvků a české tradice pro vás vyrábíme jedinečné šperky Tom Crown.

 

Podrobnosti:

Fialkové skleněné rokajlové perly z tradiční české dílny Preciosa.

Fialková nylonovo-saténová šňůrka ukončená Shamballa posuvným uzlem.

Korálky ze sterlingového stříbra (Ag 925) pozlacené žlutým zlatem (Au 24 karátů). 

Kategorie: Náramky